KONST / Litografier / Färglitografi 11482548
nr 1148 2548
Barbro Runefelt-Taltavull
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 280/290, Stilleben, motivet: 46x47
Barbro Runefelt-Taltavull, svensk målare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:53:10
30/11 11:05:37
100 kr
3/12 09:47:17
Barbro Runefelt-Taltavull
Läs mer om Barbro Runefelt-Taltavull